Temizlik Hijyen ile Başlar

Hakkımızda

Hijyen Temizlik

» MİSYONUMUZ 

• Müşterilerimizin değişen beklentilerine zamanında ve en uygun çözümler geliştirmek,
• Kaliteli ve güvenli hizmet sunmak,
• Müşteri memnuniyeti konusunda bekleneni gerçekleştirmektir.

 

» VİZYONUMUZ

• Sektörde belirleyici ve referans marka olmak,
• Müşterilerimizin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak,
• Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak.

 

 

 

ANTALYA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ VE BİZ

 

  Antalya hijyen temizlik olarak, 2010 yılından beri hizmet vermekteyiz.  Amacımız değişen yaşam koşullarına ve günümüz temizlik, talep ve ihtiyaçlarına Antalya temizlik şirketleri  kalitesini arttırarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

       İşte bu konu başlığı altında öncelikli faaliyet konularımız hakkında bilgi vermeden kuruluş amacımız hakkında biraz bilgi vermekte fayda var. İnsanların başlıca yaşam kalitelerini sürdürmesinin bir koşulu da temizliktir. Hayalinizde ne canlandırsanız canlandırın mutlaka temizlik bu canlandırmanın bir köşesinde vardır mesela temiz doğa, temiz apartman, temiz ofis gibi tabi bunlar mekanlar olarak verebileceğimiz örnekler. Şimdi gelelim faaliyet kollarımıza bunlardan birincisi;

           Antalya apartman temizliği  olarak  nitelendirebilinir. Apartman  temizliği biraz önce bahsettiğimiz toplumun büyük bir çoğunluğunun yaşamlarını sürdürdüğü mekanlardan başlıcasıdır. Apartmanlar ortak yaşam alanlarıdır fakat mutlaka en az hafta bir kez merdiven temizliği  yapılmalıdır. İşte bu noktada çözüm ortağınız olarak biz devreye giriyoruz. Şimdi gelelim diğer bir faaliyet konumuza ofis temizliği pek çoğumuzun ortak çalışma hayatımızı sürdürdüğümüz ofislerimiz  her gün işe başlarken temiz bir çalışma ortamı ve temiz bir mekan hepimizin ortak dileğidir.

       Antalya ofis temizliği  konusunda oldukça talebe sahiptir ve pek çoğu temizlik şirketlerini kendilerine partner olarak seçmektedir . Bizimde ofis temizliği ve paralelinde Antalya ev temizliği  taleplerini karşılama başlıca misyonlarımızdan bir tanesidir. Bununla birlikte bu iki mekanın vazgeçilmezi olan koltuklarınız.

       Antalya koltuk yıkama  konusunda memnuniyeti üst  seviyeye çıkartmak ve müşteri odaklı çalışmak bizim başlıca çalışma prensiplerimizden bir tanesidir. Bunlardan verilen hizmet türüne göre ister buharlı koltuk yıkama olsun ister normal gerek kullandığımız makinelerimiz ve gerekse şampuanlarımız son derece etkili ve kaliteli ürünlerdir.

 

       Yukarıda bahsettiklerimiz bizim ana faaliyet kollarımızdan en önemli olanlarıdır. Bunların yanında Antalya inşaat sonrası temizlikAntalya dış cephe temizliği de Antalya temizlik firmaları olarak bizim başlıca faaliyet kollarımızdandır.

 

 Apartman sakinlerinin en büyük sorunlarından biri de merdiven temizliğidir. Apartman yöneticilerinin için büyük problem olan bu duruma kurumsal firmamız en etkili şekilde çözüm sunmaktadır. 


Merdiven temizliği şirketleri sanıldığının aksine daha uygun maliyetle hizmet vermektedir. Merdiven temizliği için apartmanda görevli çalıştırıldığında çalışanın maaşı, sigortası, temizlik malzemeleri derken hesaplandığında daha masraflı olduğu ortaya çıkmaktadır.

Antalya temizlik şirketleri arasında Hijyen Temizlik olarak Antalya merdiven temizliği hizmetinin yanında Antalya apartman temizliği ve Antalya ofis temizliği hizmeti de vermekteyiz. 

Eviniz, ofisiniz ya da apartmanınız için en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti vaat eden firmamız referanslarıyla da kendine güvenini ispatlamıştır. Sizin belirleyeceğiniz periyodik zaman diliminde ister günlük, ister haftalık isterseniz aylık olarak temizlik işlerinizi yerine getirerek sizin daha temiz ve daha mutlu ortamda gününüzü geçirmeniz için elimizden gelenin her zaman en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

Sizde hizmetlerimizden faydalanmak ya da firmamızı incelemek isterseniz Hijyen Temizlik olarak hizmetlerimizle ilgili bilgi alıp tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.