Temizlik Hijyen ile Başlar

Antalya Temizlik Şirketleri

Temizlik işlerinde uzman ve deneyimli kadrosu ile Antalya temizlik şirketleri arasında bulunan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda ev, apartman ve ofis temizliği hizmetleri veren firmamız uzun süredir bu sektörde bulunmakta ve profesyonel ekibi ile hizmet sunmaktadır.

Günlük, haftalık, mevsimsel ya da tadilat sonrası yapılan detaylı temizliklerde modern makineleri ve uzman ekibi ile hizmet veren şirketimize telefon numaralarımızdan ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz. Kapsamlı ve profesyonel bir temizlik için güvenilir, tecrübeli ve birbiriyle uyumlu çalışan bir ekibe ve teknolojik ekipmanlara sahip firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz.

Antalya temizlik şirketleri

 

Antalya Ofis Temizliği Şirketleri

Ofisler bütün bir günün geçirildiği çalışma ortamları olmakta ve bu nedenle de düzenli bir temizlik yapılması ve sağlıklı bir ortam sağlanması gerekmektedir. Dışarıdan gelen misafirler için de görünüş itibarı ile daha iyi bir ortam sağlanması açısından ofis temizliği oldukça önemlidir. Antalya ofis temizliği şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan şirketimiz donanımlı ve teknolojik makineleri ve işinde deneyimli ekibi ile ofisinizi pırıl pırıl yapmaktadır. Çalışma ortamı büyüklüğüne göre kişi sayısını belirleyen şirketimiz uyumlu bir ekip oluşturarak sizlere hizmet vermekte ve ofis ortamını hijyenik bir hale getirmektedir.

 

Antalya Apartman Temizliği Şirketleri

Şirketimiz müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda ev ve ofis temizliklerinin yanında apartman temizliği için de hizmet vermektedir. Apartman temizliğinde de ev temizliğinde olduğu gibi oldukça titiz davranarak uygun deterjanlar kullanmakta olan şirketimiz kaliteli temizlik hizmetini daha uygun fiyatlarda sağlamayı hedeflemektedir. Antalya apartman temizliği şirketleri arasında da oldukça tercih edilen şirketimiz apartman temizliğini şu şekilde yapmaktadır;

·       Öncelikle apartmanın en üst katından başlanarak camlar silinir.

·       Daha sonra kat araları, kapı önleri ve asansör içi süpürülür ve silinir.

·       Apartman girişinde toz alınacak bir eşya var ise nemli bir bez ile temizlenir.

·       Son olarak da girişinde bulunan cam ve kapılar temizlenerek hizmetimiz tamamlanmaktadır.

Tüm bu aşamaların hepsi apartman temizliği için yapılması gerekmekte olup şirketimizin tecrübeli personeli kaliteli ve uygun ve yerine göre deterjan kullanarak hiç bir eşyaya zarar vermeden hizmet vermektedir.

 

Antalya temizlik hizmetlerinin kapsamı

Antalya özellikle turizm hizmetleriyle ön planda yer alan bir şehrimiz olsa da hizmet sektörünün etkili bir şekilde gelişmiş olduğu bir şehrimizdir. Yaşam alanlarının temizlenmesi söz konusu olduğunda Antalya temizlik hususunda kaliteli bir hizmetin sunulduğu bir adres konumundadır. Temizlik hizmetlerinin kapsamı söz konusu olduğunda ise karşımıza çok sayıda farklı alternatif seçenek çıkabilmektedir. Ev temizliği hizmetleri bu seçenekler arasında en yaygın olarak tanımlanan hizmetleri kapsamaktadır. Yine ofis temizliği, iş yeri temizliği gibi alanlar da temizlik sektöründe sıkça talep gören temizlik faaliyetleri arasında yer almaktadır. Ayrıca apartman temizliği bir diğer deyişle merdiven temizliği de bir diğer önemli temizlik alanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Faaliyet alanları bakımından Antalya temizlik şirketleri

Temizlik sektörünün çok geniş bir yelpazede hizmet üretiyor olmasının doğal sonucu olarak Antalya temizlik şirketleri de birbirinden farklı alanlarda temizlik hizmeti sunabilmektedir. Bu kapsamda Antalya temizlik şirketlerinin sunmuş olduğu faaliyet alanlarını aşağıdaki gibi sıralamak mümkün olmaktadır:

Ø  Apartman temizlik hizmetleri

Ø  Ev temizlik hizmetleri

Ø  Ofis temizlik hizmetleri

Ø  Halı yıkama

Ø  Koltuk yıkama

Ø  Kaba inşaat temizliği

Ø  Büyük alan temizliği

Ø  Bahçe temizliği

Ø  Okul temizliği

Ø  Fabrika temizliği

Görüldüğü üzere çok sayıda farklı alanda temizlik hizmetlerinin faaliyet sahası bulunmaktadır. Bu durum ise Antalya şehrinin insanların sağlıklı bir şekilde yaşamasına olanak tanıyan yaşam alanlarına sahip olmasında etkili olmaktadır.

Antalya temizlik firmaları ve personel yapısı

 Personel yapısının niteliği bir firmamın alanıyla alakalı olarak ne kadar uzman ve profesyonel olduğunu gösteren bir husustur. Bu doğrultuda Antalya temizlik firmaları personellerini sürekli olarak eğitimden geçirerek; onların en güncel bilgileri edinmelerini sağlamak durumundadır. Yine temizlik firmalarının alanlarıyla alakalı olan tüm sertifikaları almış olmaları önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Antalya şehrinde uzunca süreden beri temizlik sektöründe yer alan firmamız, personellerini en güncel bilgilerle donatmaktadır. Bu doğrultuda ileri teknoloji araçlarını kullanma becerisine sahip olan çalışanlarımızın, son derece nitelikli bir temizlik hizmetini müşterileriyle buluşturduğu bilinmektedir. Bu durum ise yüzde yüz müşteri memnuniyetini oluşturmamızda olumlu yönde etkili olmaktadır. 

 

Antalya ev temizliği konusunda sizler de firmamıza güvenebilir ve eviniz ne karda büyük olursa olsun bizleri arayarak profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz. Evlerinizi olduğu gibi ofislerinizi de temizliyoruz ve kusursuz hizmet sunarak evlerinizi en güzel şekilde sizlere kısa sürede teslim ediyoruz. Daha güzle bir evde yaşamak ve en önemlisi daha temiz bir evde yaşamak hem sizlerin hem de çocuklarınızın sağlığı için oldukça önemlidir bu yüzden firmamızdan düzenli temizlik hizmetleri alabilir ve evlerinizi daha özel teslim alabilirsiniz. Sağlığınızı düşünüyorsanız eğer bizleri vakit kaybetmeden aramanızı tavsiye ediyoruz çünkü temizlik sizin için olduğu kadar bizim için de önemli ve hafife alınacak bir konu olmadığını düşünüyoruz. İletişim numaralarımız bu konuda sizlere yardımcı olacaktır…

 ÇALIŞMA ORTAMLARININ TEMİZLİĞİ

      Ofisler, bürolar gibi hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz alanların temizliği çok önemlidir. Çalışma hayatının yoğunluğu içinde temizliğini sağlamak az kişi ile mümkün değildir. Biz firma olarak sizin çalışma ortamınızdaki aktivitelerinize engel olmadan kısa zamanda profesyonel ekibimiz ile Antalya temizlik firmaları sorunu çözümlüyoruz.

      Yapmanız gereken tek şey bizim ile iletişime geçmek. Güler yüzlü, çalışkan ekibimiz ve gelişmiş temizlik makinelerimiz ile Antalya ofis temizliği bir çırpıda bitiyor. Böylece siz çalışma hayatınıza hiç ara vermek zorunda kalmıyorsunuz.

       Temiz ortamlarda gönül rahatlığı ile çalışmak bir ihtiyaçtır. Oturma guruplarından, lavabo ve perdelerinize kadar kaliteli temizlik hizmetlerimizden sizler de faydalanabilirsiniz. Biz işimizin bilinci ile Antalya temizlik şirketleri konusunda daima bir adım öndeyiz.

        HAYATIN İÇİNDE TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

        Hayatımızın hemen her alanında temizlik şirketlerine ihtiyaç duyulur. Bunun nedeni insan oğlunun temizlik odaklı yaratılmış olması ve bulunduğu her alanda temizlik faaliyetlerine ihtiyaç duymasından kaynaklanır. Günlük hayatın içinden sabah kalktığımızdan akşam yatıncaya kadar şöyle bir günlük hayatımızı gözden geçirelim. Öncelikle yaşamımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evimizden başlayalım. Ekonomik koşullar yetişkin olan her bireyi çalışma hayatına zorunlu kıldığından dolayı birinci önceliği hep ev temizliği problemi almıştır. Bu konuda faaliyet gösteren pek çok  Antalya temizlik şirketleri  olduğundan dolayı belirli bir ücret karşılığında bu sorununuzdan kolayca kurtulabilirsiniz.

       Diğer bir konu yaşamımızı sürdürdüğümüz apartman temizliği küçümsenmeyecek kadar önemli bir meseledir apartman temizliği temiz bir ev temiz bir apartman içerisinde olursa anlam kazanır tabi birde olayın hijyen boyutu var. Bu yüzden apartman temizliği hafta bir konusunda uzman Antalya temizlik firmaları tarafından yapılmalıdır. Belki de bizim için en önemli temizlik alanlarının başında çevre temizliği vardır. Neyse ki bu konu belediyelerin çalışma alanlarına girdiğinden dolayı eğer iyi bir belediye başkanınız varsa konu sorun olmaktan çıkar. Çünkü her insanın hakkıdır evinden çıktıktan sonra mis gibi bir havayı koklamak ve tertemiz bir çevre içerisinde yaşamak tabi ki bu konuda biz vatandaşlara da pek çok sorumluk düşmektedir. Öncelikli konumuz çevreyi temiz tutmak ve bu konuda sorumlu davranmak olmalıdır. Bu konuda sorumsuz davrananları da uyarmamız bizim vatandaşlık görevimizdir. Diğer bir konu çalışma alanlarının temizliği bu sorun büyük şirketlerde temizlik personeli çalıştırılarak çözülse de yine KOBİ olarak adlandırdığımız küçük ve orta ölçekli işletmeler bu konuda faaliyet gösteren Antalya ofis temizliği konusunda uzman temizlik şirketleri ile partner olarak bu sorunu çözebilmektedirler. 

 

                  Antalyada Temizlik Ve Yikama

Antalya’da yaşıyorsanız yada sadece yazları gidip yazlığınıza gidiyorsanız siz de sıcaktan ve nemden dolayı temizlikten biraz sıkılmış olmalısınız. Özellikle yazlığına yazları gidenler, ilk birkaç gün ev temizliği ile geçiyordur.

Kimileri bu gibi durumlarda direkt olarak Antalya temizlik şirketleri ile görüşüp hızlıca hallediyorlar. Kimileri ise sadece Antalya koltuk yıkama şirketlerini arıyor. Ama genel olarak Antalya ev temizliği için arayanlar özellikle yazıkları olanlar arıyorlar. Hatta yazlığına gitmeden güvendiği şirket var ise irtibata geçiyor böylece vardıkların da ev temiz oluyor.

Sizlere tavsiyem şirketler ile irtibata geçebilir ve böylece yorulmadan yazlığınıza vardığınızda tatilinizi çalışarak temizlik yaparak değil de keyfini çıkarıp stres atarak vakit geçirmeniz.

Peki, orada yaşayanlar? Antalya’da yaşayanlar ise sıkıntıları genel olarak yaz temizliği ve bahar temizliğidir. Kimileri şirketler ile anlaşır, kimileri sadece bir iki temizlikçi tutarak ayda birkaç kez temizetirler. Tanıdımadığınız temizlikçilere güvenmeyin derim, ne olur ne olmaz, değerli eşyalarınızı bu gibi durumlarda yanınıza almanızı tavsiye ederim. Tek başınıza temizlik yaparken de her Pazar mutlaka genel bir temizlik yapmanız gerekir.

 

                     HİZMET KOLLARIMIZ

 Antalya hijyen temizlik olarak öncelik verdiğimiz hizmet alanlarından bit tanesi  Antalya ofis temizliği  olarak söyleyebiliriz. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler periyodik ofis temizliği ne ihtiyaç duymaktadırlar. Periyodik ofis temizliği hafta bir ve ya iki, on beş günde bir ve ya ayda bir kez olarak yapılabilir. Genel olarak amaç ofis temizliğini sağlamaktır. Bununla birlikte ofis camlarının silinmesi yerlerin süpürülüp, silinmesi, masa üstü ve ekipmanlarının silinmesi ve genel kullanım alanları olan banyo ve tuvalet ayrıca mutfak temizliğinin sağlanması olarak sıralanabilinir.

       Antalya temizlik şirketleri  genel olarak her alanda hizmet verse de biz ofis temizliği, bununla birlikte Antalya ev temizliği öncelik sıralarımızdan bazılarıdır. Yine ev temizliği yapılırken tıpkı ofis temizliğindeki gibi hassasiyetler gözetlenir. Amaç birinci derecede müşteri memnuniyeti olup verilen hizmet ile Antalya temizlik firmaları arasındaki farkımızı ortaya koymaktır.

Üzerinde durduğumuz diğer  bir hizmet faaliyet kolu da Antalya apartman temizliği  olup pek çok noktada  merdiven temizliği hizmeti vermekteyiz. Apartman temizliği de tıpkı ofis temizliğin deki gibi haftalık periyotlar halinde yapılmakta isteğe bağlı olarak bazı binaların da çöpleri periyodik olarak alınmaktadır. Antalya merdiven temizliği  talebe bağlı olarak yıkama şeklinde ve ya silinme şeklinde yapılabilinir. Yine on beş günde bir camlar silinir ve her temizlikten sonra bahçe temizliği de yapılır.

 

       Şirket olarak bütünleyici temizlik hizmetlerimiz arasında Antalya koltuk yıkama  hizmeti de gösterilebilinir. Müşteri memnuniyetini sağlamak açısından birinci sınıf ekipman, temizlik ürünleri ve eğitimli personellerimizle bu hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz tüm temizlik hizmet alanlarında birinci önceliğimiz eğitimli personel ve personel devamlılığı olarak sıralanabilinir.

                   

                     PERİYODİK TEMİZLİKLER

 Antalya temizlik firmaları pek çok temizlik alanında faaliyetleriniz sürdürmektedir. Bu faaliyetler verilen hizmetlerin türüne göre farklılık göstermektedir. Şimdi sizlere periyodik olarak Antalya temizlik şirketlerinin vermiş olduğu başlıca hizmet kolları hakkında bilgi vermek istiyorum. bizim Antalya hijyen temizlik olarak üzerinde  durduğumuz en önemli hizmet faaliyet kolu ofis temizliğidir. Bu nedenden dolayı Antalya ofis temizliği denildiği zaman ilk akla gelen şirketlerden bir tanesi biz olmaktayız. Ofis temizliği temizlik bittikten sonra camlar silinmiş, banyo tuvaletler hijyenik olarak temizlenmiş, koltuklar, masa, masa üstü ve ofis malzemelerinin tozu alınmış, yerler ışıl ışıl parlayacak şekilde paspaslanmış şekilde olmalı ve dışarıdan gelindiği zaman içerisi hoş bir koku ile kokacak şekilde olmalıdır.

 

       Diğer bir periyodik olarak yapılan hizmet faaliyet kolu da apartman temizliğidir. Bu faaliyet alanında hizmet veren pek çok Antalya apartman temizliği yapan Antalya temizlik şirketleri bulunmaktadır. Sektörün içerisinde olduğumuz için şunu da özellikle belirtmek istiyorum ki maalesef sektörde hizmet veren firmalar müşteri memnuniyetini  pek dikkate almalı sadece kar amaçlı bu işi yapmakta ve özen göstermemektedir. Öyle apartmanlarla karşılaşmaktayız ki inşaat sonrası temizliği yapılmadan sadece süpürülüp paspas yapılıp çıkılmaktadır. merdiven temizliği yapılırken zemin önce iyice temizlenmeli ve varsa inşat sonrası kalıntılar alınmalıdır. Antalya merdiven temizliği denildiğinde ilk akla gelen firmalardan birisi olan Hijyen temizlik dışarıdan içeriye girildiğinde tıpkı ofis temizliğinde olduğu gibi mis gibi kokan ve ışıl ışıl parlayan tertemiz apartmanlar  müşterilerine sunmayı amaçlamakta ve müşteri memnuniyetini her zaman  birinci sırada gözetmektedir.

 

10 madde ile evdeki tozdan kurtul

            Ev temizliği birçok kadın için son derece yorucu bir ev işidir. Hele bir de çalışan bir kadın iseniz ev temizliği sizin için iki kat daha yorucu olmakla birlikte aynı zamanda özellikle zaman ayırmanız gereken bir iş haline gelecektir. Bu noktada ev temizliğinde tabiri caizse adeta sinir bozucu etkenler olan tozlar için birkaç püf nokta, sizin temizliğe daha az süre ayırmanızı sağlarken aynı zamanda temizlik yaparken de daha az yorulmanıza yardım edecektir. Bu konuda Antalya’da bulunan Antalya temizlik şirketleri de oldukça profesyonel davranmaktadır.

1. Islak Mendil Tozların Uçmasını Engeller

            Evinizdeki ya da iş yerinizdeki sizi oldukça fazla rahatsız eden tüm tozları ıslak mendille alabilirsiniz. Islak bir yapıya sahip olan bu mendiller tozların uçmadan tamamen yok olmasını sağlayacaktır. Antalya ofis temizliği ıslak mendil kullanımı ile daha kolay olmaktadır.

2. İnce Fırçalar İşinizi Kolaylaştırır

            Tozlar her zaman geniş yerlerde değil bazen elinizin giremeyeceği dar alanlarda da bulunmaktadır. Tozları alırken kullanabileceğiniz ince uçlu fırçalar işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

3. Yumuşatıcı İle Uzun Süre Tozsuz Kalabilirsiniz

            Tozların tamamen temizlenebilmesi ve aynı zamanda uzun süre toz oluşumunun engellenmesi için kullanılan en önemli faktörlerden birisi de Antalya apartman temizliği işlerinde de sıkça kullanılan yumuşatıcıdır. Toz alma suyunun içerisine az oranda yumuşatıcı kattığınızda tozların tamamen yok olmasını ve mekanın uzun süre tozlanmamasını sağlayabilirsiniz.

4. Kumaş Eldivenler Kullanabilirsiniz

            Avize ve diğer cam eşyalar gibi narin eşyaların tozlarını almak çoğu zaman oldukça zor olur. Eğer bu eşyaların tozlarını alırken elinize kumaş eldiven giydiğinizde narin eşyalarınızın tozunu kolaylıkla alabilirsiniz.

5. Panjurlarınız Varsa Çoraplarınızı Atmayın!

            Eviniz ya da iş yeriniz panjurlu ise panjurlarınızdaki tozları temizlemek için kullanabileceğiniz en işlevsel araçlar eski çoraplarınız olacaktır. Çoraplar ile panjur temizliğiniz oldukça kolay ve kısa süreli olacaktır.

6. Yatak ve Baza Altlarında Mop Kullanın Zamanınız Size Kalsın

            Yatak ve baza altları çok hızlı ve aşırı toz toplayan yerlerdir. Bu alanlarda sapları kırılan moplar kullanarak yatak ve bazalarınızın altındaki tozlardan hızlıca kurtulabilirsiniz. Mop kullanımı aynı zamanda Antalya merdiven temizliği işlerinde de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

7. Kağıt Rulolar İle Toz Alırken Yaratıcılığınızı Kullanın

            Süpürge uçları dolap kenarları ve benzeri gibi her dar alana girmemektedir. Bu durumda elektrik süpürgenizin ucuna kağıt bir rulo taktığınızda ve bir kısmını büktüğünüzde her dar alandaki tozları rahatlıkla süpürebilirsiniz.

8. Önce Üstteki Eşyaların Tozunu Alın

Tozlar genel olarak uçtuğunda tabana çökmektedir. Bu nedenle de evinizde ya da iş yerinizde toz alırken öncelikle en üstteki eşyalarınızın tozlarını alarak işe başlamalısınız.

9. Toz Oluşumunu Engelleyebilirsiniz

            Kapalı bir ortamda toz oluşumunun engellenebilmesi için öncelikle nem seviyesinin yeterli olması gerekmektedir. Eğer yaşadığınız yer %40 ile %50 oranı arasında bir neme sahip olursa toz oluşumu daha az olacaktır.

10. Gereksiz Eşyalardan Kurtulun

            Ne kadar çok eşya kullanırsanız toz almanız gereken o kadar çok eşya olacakken aynı zamanda toz oluşumu da o kadar hızlı olacaktır. Bu nedenle de olabildiğince gereksiz eşyalarınızdan kurtulmaya özen gösterin.